Test maximální rychlosti 30 m letmo

[singlepic id=145 w=320 h=240 float=left] Při včerejším testu maximální rychlosti proběhl Zdeněk STROMŠÍK letmý 30 metrový úsek měřený fotobuňkami za fantastických 2,83 s !!! Tento čas koreluje s výkonem 10,55 s na stovce a Zdeněk tak naznačil, kde mohou ležet jeho možnosti v letošním roce. Dařilo se i ostatním a všíchni členové skupiny si překonali osobní maxima !! 😎

……..více se dozvíte zde

Termíny závodů v Uh. Hradišti

Zde jsou termíny závodů, konaných na našem atletickém stadionu v Uherském Hradišti:

datum                   název

1. května   út         Slovácká hodinovka

2. května   st         Krajský přebor a 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva

6. května   ne        Hradišťské memoriály + krajský přebor dospělých, juniorů a dorostu

10. května  so       Pohár Českého rozhlasu mladšího a staršího žactva – okresní kolo

15. května  út        Krajský přebor a 1. kolo soutěže družstev staršího žactva

26. května   so      1. kolo II. ligy mužů a žen D2

5. června    út       Olympijské hry dětí mateřských škol

12. června  út       2. kolo družstev staršího žactva (UH nebo Zlín)

5. července  čt     3. kolo II. ligy mužů a žen D2

?  září                    CORNY středoškolský pohár – okresní kolo

? září                     Atletický čtyřboj žactva O pohár starosty města

28. září       pá       Burčákové trojboje a Velká cena v oštěpu

14. října      ne       Slovácký běh

Atletická středa 25.4.2012

Kačka Vávrová, Simona Sedláčková a Blanka Španělová vstoupily na atletické středě v Uherském Hradišti do nové, hlavní sezony roku 2012 . Nejvíce se dařilo nejmladší z nich Kačce Vávrové, která nejenže na trati 150 m zvítězila, ale dokonce si v silném protivětru vytvořila nový osobní rekord, když ten starý překonala o celou sekundu. Více se dozvíte zde:

Atletická středa 18. 4. 2012

Výsledky atletické středy ze dne 18. dubna 2012 je možné stáhnout ve formátu PDF zde.

jméno narození oddíl 60m 300m
Kotasová Michaela 975623 UHHRA 8,78
Resslerová Kateřina 985512 UHHRA 9,03 52,36
Polášková Šárka 986130 UHHRA 9,38 51,84
Škrdlíková Marie 995328 UHHRA 9,11 52,4
Brázdilová Tereza 985818 UHHRA 8,73 52,57
jméno narození oddíl 60m 300m
Zálešáková Soňa 996229 UHHRA 9,71 54,90
Maňásková Aneta 995702 UHHRA 10,38 1:07,95
Staufčíková Markéta 986104 UHHRA 9,81 57,45
Náplavová Erika 995222 UHHRA 10,2 58,71
Šilcová Aneta 995919 UHHRA 10,05 57,68
jméno narození oddíl 60m 300m
Veselý Patrik 971206 UHHRA 9,98 58,80
Smělík Jan 990410 UHHRA 9,28 54,08
Náplava Lukáš 961201 UHHRA 8,37 48,1
Trefilík Martin 970721 UHHRA 8,88 48,41
Filípek Jakub 930913 UHHRA 8,41 47,1
Jméno oštěp oddíl výkon
Šácha Tom 600g UHHRA 41,90m
Smělík Jan 600 UHHRA 15,56
Trefilík Martin 600 UHHRA 25,4
Veselý Patrik 600 UHHRA 17,82
Filípek Jakub 700 UHHRA 27,83
Náplava Lukáš 700 UHHRA 25,18
Polášková Šárka 500 UHHRA 23,61
Maňásková Aneta 500 UHHRA 13,62
Kotasová Michaela 500 UHHRA 19,27
Škrdlíková Marie 500 UHHRA 17,79
Brázdilová Tereza 500 UHHRA 9,38
Zálešáková Soňa 500 UHHRA 18,12
Resslerová Kateřina 500 UHHRA 21,44
Šilcová Aneta 400 UHHRA 10,95