MČR mužů a žen

1. den

Lenka Brázdilová – trojskok 12,18m (8. místo), osobní rekord + oddílový rekord

Na MČR ve Vyškově skvěle reprezentovala naši skupinu Lenka, která v nabité soutěži obsadila pěkné 8. místo v novém osobním a zároveň oddílovém rekordu. Lenka ukázala v závodě, že je velká bojovnice. Během závodu 3x překonala své osobní maximum.

2. den

Martin Sklenář – oštěp 68,98m (6. místo)

V soutěži oštěpařů se představil aktuálně nejlepší oštěpař světa Vítězslav Veselý a dva 80m borci, Vadlejch a Frydrych. V takto skvěle obsazené soutěži se prosadil i náš svěřenec Martin, který se probojoval do finále, kde obsadil výborné 6. místo svým druhým nejlepším výkonem kariéry. Martin k závodu závodu nastoupil velmi zodpovědně. Je jen škoda, že se mu nepodařil super hod za 70m, na který všichni čekáme!

Lenka Brázidlová – 200m, 25,34s

V prvním rozběhu se Lenka potkala s mistryní ČR na 100m i 200m. Kateřinou Čechovou. Přesto se Lenka nezalekla a doběhla na 4. místě ve svém nejlepším letošním výkonu.

Magda Kubíková – oštěp 38,90m

Magda v tréninku kdykoliv hodí za 40m, ale v nejdůležitějším závodě roku vyloženě selhala. Ani jeden hod jí nevyšel a nepostoupila do finále. Magda byla velmi zklamaná a slíbila trenérovi, že ve zbývajících závodech sezony vše napraví. Bude k tomu mít dostatek příležitostí. Magdu omlouvá jen to, že k hodům nastupovala po světové rekordmance Barboře Špotákové a nervozita na ní byla opravdu vidět.

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Sklenář Robert a jeho autorem je M.S.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *