VÁNOČNÍ VÍCEBOJ

Výsledky:
Předžákyně 2003-04               30m     30mpř.     dálka z místa  slalom   hod tenisákem
1. místo  Jana Polášková        4.93       5.15            213              17.44         27
2. místo  Karolína Mitanová     5.09      5.42             194              17.36        19
3. místo  Adéla Müllerová        5.26      6.18             168              18.88         24
4. místo  Barbora Bujáková     5.62      6.09             169              18.12         23
5. místo  Anna Konečná          5.41      6.29             165               19.06        20
6. místo  Kateřina Mojžíšová   5.41      6.08             145               19.96        19

Předžáci 2003-04
1. místo  Vojta Pojezný            5.54      6.52             164               19.28        26
2. místo  Adam Škrášek          5.45      6.57              152               19.96        25

Minižákyně  2005-06                    30m      30mpř.    dálka z místa    slalom      tenisák
1. místo Patricie Mařáková           5.09       6.15             1.80               17.79      13.50
2. místo Jasmína Grebeníčková   5.09       5.51             1.72               18.68      15.90
3. místo Lucie Bříštělová              5.65        6.11             1.76               19.80      16.10
4. místo Ema Vlachynská             5.17        5.56             1.62               17.86       9.70
5. místo Daniela Kalinová             5.41        6.26             1.68               18.75      13.50

Minižáci 2005-06
1. místo Filip Hanáček                  4.82        5.21              1.97               17.06       33.80
2. místo Jan Rössler                     4.89        5.57              1.70               18.07       27.20
3. místo Jan Knotek                      5.18        6.13              1.77               17.91       24.45
4. místo Štěpán Michalcio             5.07        6.30              1.92               17.93       20.62
5. místo Jan Vajdík                        5.32        5.89              1.73               18.40       26.30
6. místo Martin Sukaný                 5.20         6.38              1.88               18.83       25.10
7. místo Gregory Stehlík               5.90         6.84              1.42               19.74       25.20
8. místo Jakub Horák                    5.68         6.23              1.42               20.33       19.15

Ultraminižáci 2007 a mladší         30m       30mpř.       slalom        míček     dálka z místa
1. místo Štěpán Grebeníček         5.57         6.80         17.65         15.5         1.55
2. místo Tobiáš Orság                   6.11         6.83         19.60          13           1.46
3. místo Daniel Kozelek                6.00         7.33         21.38          14           1.20
4. místo Matěj Dufek                     6.38         7.97         20.38          17           1.24
5. místo Lubomír Blaha                 6.33         7.39         21.54          7.7          1.30

Ultraminižákyně 2007 a mladší
1. místo Márinka Zámečníková     6.03         7.48         20.00          6              1.18
2. místo Kristýna Ottová                6.05         7.20         20.23          3.5           1.46
3. místo Štěpánka Pavlicová         6.71         8.78         21.10          7.5           1.30
4. místo Tina Vaďurová                 6.73          9.03        25.14           4.6           1.05

VÁNOČNÍ VÍCEBOJ

Výsledky:
Starší žáci                                     30m   30mpř.  výška dálka z místa 6skok 4×10 metbal
1. místo Romanchenkov Nikolay   4.23    4.71     150          265         16.76   8.92  12.90
2. místo  Němeček  Jan                 3.94    4.70     130          277         16.70   9.49  12.70
3. místo  Šebesta David                 4.53    5.31     150          235         14.38   9.12  10.52
4. místo  Zábranský Tomáš            4.71    5.74     150          233         12.80   9.68   9.15

Starší žákyně
1. místo  Miklášová Aneta              4.62    5.45      135         233        14.77    9.38   7.80
2. místo  Klišíková Karolína            4.74    5.36      125         220        12.42    9.93 10.80
3. místo  Polášková Kateřina          5.00    5.94      135         203        12.30   10.39  8.55
4. místo  Šilcová Aneta                   4.89    6.36        0           192        13.05     9.79  6.25
5. místo  Fridrichová Aneta             5.68     –             –           175         10.76   11.32  8.85

Mladší žáci                                    30m   30mpř.  výška     dálka   6skok   4×10   metbal
1. místo  Kunt Jakub                     4.73    5.40      160         241    13.56     9.30    9.11
2. místo  Pazdera Lukáš               4.80    6.27      130         218    13.40     9.38    9.02
3. místo  Ivánek Roman                5.02    6.10      110         216    12.98     9.70    6.60
4. místo  Mitana Dalibor                4.77    6.32      120         205    12.53    10.03   6.42
5. místo  Adam Marek                   4.94    6.44      135         208    12.35    10.10   6.04
Mladší žákyně
1. místo Gabrhelíková Barbora     4.82    6.24      135         215    12.55    10.05    5.25
2. místo Fornůsková Adriana        4.70    6.57      125         216     11.43    10.10   5.45
3. místo Vojáčková Adriana           4.81   6.47       115         188     11.60    10.26   7.28
4. místo Otáhalová Dominika        5.45   7.05         0           180     11.20    10.82   4.88

POZDRAV Z MASPALOMAS III.

Náš pobyt tady na ostrově „věčného jara“ se chýlí ke svému závěru, v sobotu odlétáme a čeká na nás už jen posledních 5 tréninkových jednotek. Samozřejmě, že jsme již trošku unavení a ozývají se různá bolístka, ale žádné z nich nás v tréninku nelimituje. Naopak….

Včera předvedla Kačka se Štěpánkou, tedy dvojice, která si zcela jistě v hale zaběhne čtyřstovku, skvělý výsledek v náročném testu 2 x 300 m s 15 minutovým intrevalem..

Pokud chcete vědět více, navštivte náš web ZDE