LODM ČR 2017

Koncem června se konala v Brně vrcholná atletická soutěž žáků v rámci Olympiády dětí a mládeže ČR. Zlínský kraj reprezentovali: Adriana Fornůsková, Jana Polášková, Jessica Ondrigová, Tereza Sklenářová, Ondra Buráň, Filip Hanáček, Timea Zlatníková, Barča Jelínková a Karolína Mitanová.
Osobní rekordy si vytvořili mladší žačky v dálce a obsadily Jana Polášková výkonem 5.06 šesté a Jessica Ondrigová za 5.14 místo páté. Adriana Fornůsková v kategorii starších žaček v semifinále na 60m 7.84. Ve finále obsadila Adriana 5. místo.
Karolína Mitanová v rozběhu na 800m čtvrtá za velkého vedra 2:28.18. Barča Jelínková na 60m starších žaček 8.14. Dalším osobákem byl běh na 60mpř          v podání Jany Poláškové  – 9.60 a 9.75 ve finále šesté místo.
Nejlepším umístěním a škoda že ne medajlovým se stal běh na 4x60m v podání mladších žaček Jany Poláškové, Jessiky Ondrigové, Karolíny Mitanové a Vavříkové ze Zlína. Holky po jedné průměrné předávce a dvou výborných skončili o 6 setin čtvrté.
Pátá skončila v hodu míčkem Timea Zlatníková výkonem 51.71 a Filip Hanáček výkonem 57.36 obsadil

Modré mondo je superrychlé

Jessica na 60m

Závodníci i fanoušci zároveň

Rychlík Adriana

Barča v osobáku

Karolína Mitanová na osmistovce

Běželo se velmi rychle

Kája čtvrtá v rozběhu

60mpř – Jana Polášková

Rozběh výborný

Ondra Buráň ve výšce

Timea a boj ve finále míčku

Adriana ve finále

..a v cíli páté místo..výborný výsledek

Filip Hanáček před soutěží v hodu míčkem

Jessica 5.14
Jana 5.06
vynikající!

chvilky slávy

Štafeta s maskotem – Bobík je náš

Nikdo neměl tak krásného maskota – barevného hrošíka

Rychlá štafeta.

Vyhráli jsme brambory.

Příště vyhrajeme!!!!!

místo 15. Ondra Buráň v kvalifikaci skoku vysokého výkonem 1.65 zaostal o jednu postupovou výšku za finálem. Starší žačky v běhu na 4x60m ve složení Jelínková, Fornůsková, Sklenářová, Janků zaběhly čas 30.70. Jessica Ondrigová běžela 60m mezi mladšími za 8.45. Nejvíce se závody protrápila Terka Sklenářová, která nebyla zcela fit. Pro všechny to byla vynikající zkušenost a pro nás trenéry se začíná rýsovat výběr kraje na mezikrajová utkání.

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Horák Jan, Nezařazené a jeho autorem je J.H.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *