Sportovci města Uh. Hradiště 2018

Slavnostním večerem tradičně provázel moderátor Petr Salava a samotné ceny předávaly po boku představitelů města Uh. Hradiště takové legendy českého sportu, jako jsou fotbalista Jan Berger, dvacetinásobný mistr světa v kolové Jindřich Pospíšil, gymnastka Jana Komrsková a atlet Jaroslav Bába.

Na začátku slavnostního večera pan starosta Stanislav Blaha shrnul sportovní dění v uplynulém roce a připomenul odchod Květoslava Tichavského do sportovního nebe. Všichni zúčastnění uctili památku pana Tichavského minutou ticha.

Mezi nominovanými měl atletický klub hned několik jmen. V kategorii „Mládež do 15-ti let“ to byl dálkař Ondřej Buráň, běžec Tomáš Habarta a běžkyně Karolína Mitanová, všichni svěřenci Ivana Resslera. V kategorii „Mládež nad 15 let a dospělí“ byli mezi nominovanými vrhačka Blanka Tomášková, jíž trénuje Jan Horák, skokan Jakub Kunt, jehož trenérem je Jiří Brázdil a běžec Tomáš Zajíc, kterého trénuje Ivan Ressler. Samotný Ivan Ressler byl nominován v kategorii „Trenér roku“.

Vyhlášení kategorie do 15-ti let se ujala gymnastka Jana Komrsková a jako nejlepšího sportovce města 2018 v kategorii vyhlásila atleta Tomáše Habartu. Po slavnostním fotografování si Tom vychutnal rozhovor s moderátorem Petrem Salavou.

Marek Malùšek © 2019

Následovalo vyhlášení „Trenéra roku“, kde sice svou nominaci Ivan Ressler neproměnil, ale už samotná nominace a počet jeho nominovaných svěřenců naznačuje, jak oddaně a kvalitně svou práci dělá.

Nakonec programu byla vyhlášena hlavní kategorie „Mládež nad 15 let a dospělí“. Pan starosta Stanislav Blaha společně s Jaroslavem Bábou vyhlásili nejlepším sportovcem města Uh. Hradiště za rok 2018 Jakuba Kunta a uvrhli ho do náruče rozhovorů chtivých novinářů, i když sám se již viděl na bohatém rautu.

Marek Malùšek © 2019

Slavnostní vyhlášení bylo hezkým večerem s ohlédnutím za sportovním rokem 2018 a také odměnou za práci, kterou na sportovních kolbištích odvedli nominovaní sportovci. Byl ovšem také vyznamenáním pro všechny trenéry, kteří se o své svěřence starají a věnují jim svou energii a čas. Patří jim za to velké DÍKY!!!!!!

FOTO Marek Malůšek: https://www.zonerama.com/atletikauh/Album/5103832

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je P. K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *