Otrokovice – 1. kolo mladšího žactva, 25.4.2019

Nejvšestrannějším chlapcem byl náš Štěpán Šípek před Janem Resslerem a Ondrou Mezulianikem, takže trojnásobná radost. V desítce se ještě umístili na 9. místě Jirka Fajkus a desátý Šimon Kopunec. Mezi děvčaty byla větší konkurence a tak sedmé místo Terky Fuskové je výborné. Další naše nejlepší děvčata: 18. Nikol Valeriánová, 21. Sofie Horáková, 22. Adéla Fusková. Bodovalo pět nejlepších z každého klubu do soutěže družstev. Tu ovládli naši chlapci a dívky skončily třetí. V soutěži se utkávají kluby Zlína, Holešova, Otrokovic, dva z Valmezu – TJ a SKM a Uherského Hradiště . Našich mladších žáků a žákyň závodilo čtyřicet a byla to děcka nejen z Uherského Hradiště, ale i z Bojkovic, Nivnice a Veselí nad Moravou.
Druhé kolo družstev se uskuteční 15.5. ve Zlíně a zase pojedeme autobusem. Tentokrát může každý závodit ve dvou disciplínách a štafetě nebo ve třech disciplínách. Disciplíny jsou následující: 60m, 150m, 300m, 800m, 60mpř.,výška, dálka, koule 2kg dívky a 3 kg chlapci.oštěp 400g dívky a 500g chlapci, 4x60m.
Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je J.H.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *