Starší žactvo v Uherském Hradišti

Protivítr při bězích snižoval výkony, ale dálkařkám pomáhal. Kolem 2,7 m za s. Kluků se sešlo sedmnáct a děvčat závodilo za A družstvo dvacet a za družstvo B tři. Část holek nepřišla a ani nedala vědět. Ukázalo se, že A družstvo holek je velmi silné. Zatím ještě nezávodila Jana Polášková, která doléčuje zranění kotníku, ale výborně závodily tradiční opory Karolína Mitanová, třeba na netradičních 200mpř., Natka Nagyová vyhrála všechny tři vrhačské disciplíny, Adéla Müllerová osobák v oštěpu, Ema Vlachynská v trojkombinaci rozběh 60m, finále 800m, finále 60m hned po sobě, Natka Novotná výška dálka i tyč! Hurá. Jessica v dálce. Výborné byly i další vrhačky Timea, Ema, Verča, Darča, Lucka a fotbalová brankářka Viktorie. A samozřejmě naše nová posila Terka Čorejová. Doufejme, že se jí s námi bude dobře závodit a bude s námi bojovat o medaile. Velkou snahu ukázaly i loňské mladší žákyně Zuzka Straňáková, Eliška Honsová, Daniela Klišíková, Kikina Jurčeková a Katka Škrabalová. Snad se jim bude dařit na tréninku a své výkony budou na každých závodech zlepšovat a osobáky na sebe nenechají čekat.
Kluci vybojovali druhé místo, což je dobré, protože postupují dvě družstva a finále bude u nás a chtěli bychom obě družstva ve finále. Máme před sebou ještě tři kola, dvě budou v UH a jedno po prázdninách v Otrokovicích. Oporami družstva byli Šimon Pekař, Wiliam Hřib, Milan Staněk, Radim Eliáš, Jakub Vlachynský, Ladislav Janča, Miloslav Klimeš. Neuznali nám body za nově registrované, takže ve druhém kole budou body na víc. Gratulujeme všem k osobákům a sháníme vytrvalkyně a vytrvalce na 1500m.

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je J.H.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *