Blanka Tomášková zářila i v Maďarsku na MU U20

Nejpilnější a také nejúspěšnější se stala Blanka Tomášková, která byla do Györu nominována hned ve třech disciplínách. A všechny své starty proměnila v medailová umístění. Nejprve Blanka házela kladivem, které poslala do vzdálenosti 54.13 m a obsadila třetí pozici.

Velmi podařené představení poté předvedla v koulařském kruhu. Zde poslala kouli do vzdálenosti 14.39 m, čímž si opět posunula kariérní maximum. Výkonem sice nesplnila limit atletického svazu ke startu na ME U20 ve švédském Boras, ale Entry limit vypsaný pořadatelem ano. Konečná nominace bude zveřejněna dnes, tak uvidíme…

Nakonec se Blanka představila v disku, kde svou sbírku zkompletovala stříbrem. To si zasloužila výkonem 46.58 m, což je opět její osobní maximum.

Kuba Kunt byl do Maďarska nominován ve dvou disciplínách, a to v trojskoku a dálce. Na umístění se Kubovi dařilo lépe v trojskoku, kde obsadil 5. místo výkonem 13.85 m. V dálce skočil 660 cm a skončil na 6. místě.

Tom Zajíc se v Maďarsku představil na 400 m překážek. Tom oslabený horečkou doběhl na 7. místě v čase 54.90 s.

FOTO : https://www.zonerama.com/atletikauh/Album/5431853

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je P. K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *