Na Mistrovství ČR mužů a žen se představili i 3 atleti Slovácké Slavie

V sobotním rogramu se představili všichni tři zástupci Slovácké Slavie. Nejprve šel do akce Jakub Kunt v trojskoku. Výkonem 14.33 m obsadil konečné 6. místo. Bohužel, obnovené zranění nohy mu neumožnilo se zůčastnit nedělního skoku do dálky.

Jana Polášková, stále ještě dorostenka, se poprvé představila na MČR dospělých a rozhodně ostudu neudělala. Právě naopak. V trojskokanském sektoru se nezalekla odrazového prkna ve vzdálenosti 11 metrů od doskočiště a výkonem 11.92 m sis při své premiéře připsala krásné 6. místo.

Sobotní program, z hradišťského hlediska, uzavřela koulařka Blanka Tomášková. Ta, podporovaná parťačkou Karolínou Klišíkovou, v soutěži dlouho okupovala bronzovou příčku, nakonec ale obsadila i tak výborné 4. místo výkonem 13.63 m.

Foto: Jan Kucharčík

Do nedělního programu nastoupila už pouze Jana Polášková, která bojovala ve skoku dalekém. Výkon 547 cm jí stačil na konečné 12. místo.

Všem patří VELKÁ GRATULACE!!!

Kompletní výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/41024/0/2

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je P. K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *