Halové MČR dospělých – OSTRAVA

Věkem teprve dorostenka Karolína po výborném výkonu v rozběhu na 400 m ( osobní rekord 56,18 s.) postoupila do finále, kde v silné konkurenci letos nejrychlejších čtvrtkařek obsadila 5. místo. V závodě jasně dominovala Lada Vondrová, která již má zajištěnu účast na HME v Polské Toruni. Karolína se postavila také na start v běhu na 200 m, ve kterém opět atakovala své osobní maximum. Nakonec čas 24,78 s. stačil na celkově 7. místo.

Na její výborné výkony navázal junior Tomáš Habarta, který si ve finálovém běhu na 1500 m doběhl v novém halovém osobním rekordu 3:56,97 pro skvělé 6. místo. Vítězem tohoto běhu se stal ve výborné formě běhající reprezentant Filip Sasínek, který již má taktéž splněný limit na HME. Výkony obou mladých nadějí hradišťské atletiky jsou příslibem do hlavní sezony na dráze, kde mají oba šanci ke splnění účastnických limitů na ME ve svých věkových kategoriích.

Oběma atletům i jejich trenérovi Ivanu Resslerovi patří velká gratulace!!!

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je P. K.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *