Hodnocení dorostenců a juniorů za rok 2021

HI v tomto roce jsme přihlásili obě družstva do soutěže s vědomím, že v podstatě všichni aktivně trénující závodníci budou hostovat. V dorostenecké kategorii tak naši dorostenci oblékli dres Otrokovic a junioři startovali pod hlavičkou AA Zlínského kraje. Jediným dorostencem, který v soutěži družstev hájil barvy Slovácké Slávie byl tak Vojta Pojezný. V obou kolech obsadil shodně 4. místo v oštěpu a na účet Slovácké připsal v každém závodě 7 bodů. Junioři k soutěži družstev vůbec nenastoupili. Opět se potvrdilo, že členská základna v těchto kategoriích je malá a úmrtnost při přechodu z žáků do dorostu naopak velká.

Na druhé straně hostování našich TOP závodníků přineslo, jak Otrokovicím, tak Zlínské akademii další výrazné úspěchy. Obě družstva postoupila na MČR, kde dorostenci Otrokovic obsadili po loňské triumfu třetí místo a junioři si o příčku polepšili a skončili šestí.

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je L.B.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *