PŘÍPRAVKY V OTROKOVICÍCH

Šimon Michalcio

Ve čtvrtek 15.12. se naše přípravky zúčastnily Krajského finále. V každé kategorii jsme mohli mít tři závodníky. Mezi mladšími hochy byl nejlepší Šimon Michalcio, který zvítězil v běhu na 40y a v hodu raketkou a byl třetí v dálce. David Králík obsadil 9. místo v běhu a skoku. Vladan Maňásek byl 11. v běhu a 12 ve skoku. Mladší dívky získaly bronzovou medaili díky Báře Kubíkové v běhu na 40y. V dálce obsadila místo páté. Osmá v běhu a jedenáctá v dálce skončila Stella Elfmarková. 18. v běhu Bára Hrubá.
Mezi staršími hochy byl nejlepší Libor Železník, který vyhrál sprint a skončil 4. v hodu a 6. v dálce. V dálce byl 7. Dominik Horák a 8. Dan Pospíšil.
Starší dívky získaly medaili díky 2. místu Simony Blahové ve sprintu a třem medailím Míši Kučíkové – bronzová na 40y, stříbrná v hodu raketkou a stříbrná v dálce. Simona Blahová byla v dálce osmá a devátá skončila Nikol Březinová v dálce a hodu raketkou.

Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je J.H.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *