Nejlepší atlet ZLK je z Uherského Hradiště

V sobotu 11. 3. 2023 se uskutečnilo v Interhotelu Zlín vyhlášení nejlepších atletů Zlínského kraje za rok 2022 spojené s Valnou hromadou ZL-KAS.

Z našeho atletického oddílu bylo vyhlášeno početné pole medailistů z MČR:

Tereza Fusková

Petr Meindlschmid

Karolína Mitanová

Adéla Müllerová

Šimon Pekař

Štěpán Šípek

Blanka Tomášková

Absolutním vítězem nejlepšího atleta Zlínského kraje se po zásluze stal Tomáš Habarta a nejlepším trenérem Ivan Ressler, jehož svěřencem je právě Tom a řada dalších úspěšných závodníků (Terezka, Kája, Šimi…).

Poděkování za svou práci samozřejmě patřilo i dalším trenérům všech oceněných, kteří odvádí při přípravě svých skupin výbornou práci. Jsou to Robert Sklenář (Áďa, Štěpán), Jiří Brázdil (Peťa) a Jan Horák (vychoval Bláňu).

Byla to opravdu pěkná podívaná – dámy v šatech, pánové v oblecích, radost pohledět. Na pódiu si všichni vedli zkušeně a s přehledem odpovídali na otázky dobře připraveného moderátora Kuby Hřiba. Ani při cimbále se svěřenci Slovácké nenechali zahanbit a předvedli, že to umí rozbalit nejen na stadionu, ale i na tanečním parketu. Rodiče a přátelé oceněných mohli být právem hrdí.

Poslední poděkování určitě patří organizátorům celé akce v čele s Lukášem Vojtkem, Kubou Hřibem atd. Děkujeme, bylo to super a všem se to moc líbilo!

Tak jim to všem slušelo
Print Friendly, PDF & Email
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je L.B.. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *