Výsledky a body ve čtvrtém kole žactva

Mladší žáci zvítězili ve čtvrtém kole i celkově. Ve čtvrtém kole nastoupilo 20 žáků.
Nejlepší výkony: koule 1.místo Radim Eliáš 10.18, 2.místo 800m Milan Staněk 2:23.76, Hanáček Filip míček 58.60, 1500m Šebesta Tomáš 5:36.42, 3. místo
koule Lukáš Kisza 8.74, Milan Staněk výška 1.30, Jakub Vlachynský 800m 2:32.65, štafeta 4x60m 35.67, dálka Hanáček Filip 4.93, 4. místo 60m Radim Eliáš 8.64, Jonáš Beníček 300m 50.87, dálka 4.55, štafeta 4x60m B, koule Ladislav Janča 8.58, Tomeček Marek oštěp 25.03, další výkony bez pořadí-
Eliáš dálka 449, Jan Ressler 60m 8.99, dálka 4.23, Lukáš Buksa 60př. 11.64, David Šupka míček 45.24, oštěp 21.63, Beníček 60m 8.88, Šimon Pekař 60př 11.02, dálka 4.45, 150m 21.80, Staněk 150m 21.37, Patrik Volas koule 7.96, Vojta Kovačič 60př. 12.38, Štěpán Lažek výška 1.20, Janča výška 1.25, oštěp 21.23, Tomeček míček 41.09, Vojta Pojezný oštěp 22.91, míček 39.06, Šebesta míček 47.71, Šimon Mergental 60př. 12.79, míček 32.42,dálka 3.72, Kedra Matyáš 800m 2:50.80,Radim Musiol 60m 9.68, dálka 3.00, Marek Janča 60m 9.05, dálka 3.95, míček 38.31
Mladší žáci podle bodů: 24 Eliáš Radim, 21 Hanáček Filip, 20.5 Milan Staněk, 17 Jonáš Beníček a Ladislav Janča, 12.75 Jakub Vlachynský, 12 Šimon Pekař, 10.75 Šebesta Tomáš, 10 Tomeček Mareka a Lukáš Kisza, 9 Volas Patrik, 8 David Šupka a Vojta Kovačič, 7.75 Vojtěch Pojezný , 6.75 Matyáš Kedra a Šebesta Tomáš, 6 Jakub Hanáček a Lukáš Buksa, 5 Štěpán Lažek, 4 Jan Ressler.
Mladší žákyně zvítězily ve všech kolech a budou bojovat ve finále o medaile.
Ve čtvrtém kole závodilo jen 15 závodnic – výlety, zájezd do zahraničí, nemoci, zranění. Výsledky: 60m 8.63 Jessica Ondrigová, 8.85 Tereza Olejníková,150m 20.38 Karolína Mitanová, 21.38 Olejníková, 21.56 Ema Vlachynská, 300m 43.87 Mitanová, 46.83 Vlachynská, 51.99 Valerie Straková, 60př. 9.93 Jana Polášková,
10.91 Natálie Novotná, dálka 5.02 Polášková, 4.86 Ondrigová, 4.16 Novotná, výška 1.25 Vávrová Hana, Kovácsová Darina, 1.20 Lutonská Sára, míček 43.84 Lucie Prouzová, Daňková Veronika 30.97, koule Natálie Nagyová 9.27, Prouzová 8.75, štafeta 4x60m 32.66 Polášková, Mitanová, Olejníková, Ondrigová, 35.51 Lutonská, Nagyová, Vlachynská, Habartová.
Závodnice podle bodů: 24.75 Mitanová Karolína a Jana Polášková, 22.75 Jessica Ondrigové, 21.25 Prouzová Lucie, 20.75 Terezie Olejníková, 20 Natálie Novotná,
19.25 Ema Vlachynská, 13.25 Natálie Nagyová,9.5 Vávrová Hana, 8 Darina Kovácsová, 7.25 Valerie Straková a Sára Lutonská, 4.25 Veronika Daňková,
3.25 Romana Habartová, 1.25 Karolína Taftová
Starší žákyně- jen 5 žákyň zachraňovalo čest, ostatní jely do Itálie se školou a na další akce svých škol. Holky obsadily třetí místo a celkově druhé a postupují.
Soutěžily – Otáhalová Dominika, Hanáčková Veronika, Salingerová Simona, Nela Mikesková, Rút Slováková. Získaly 72 bodů. 20 Nela Mikesková, 15 Simona Salingerová, 14 Hanáčková Verča, 14 Rút Slováková, 9 Otáhalová Dominika
Starší žáci soutěžili v deseti závodnících a skončili druzí. Celkově také druzí.
Kluci podle získaných bodů: 20.75 Pazdera Lukáš, 17 Pfeffer Václav, 15 Matěj Semančík, 14.75 Jilg Kristián a Haničinec Petr, 14 Droppa Tomáš, 13.75 Jaroslav Zbytek, 10 Říha Daniel a Bachan Petr, 8 Jiří Bednářík. Všechny výsledky na www.atletika.cz.

Vyhráli jsme republikové finále!!!

Děvčata ZŠ Sportovní v Uherském Hradišti zvítězila ve finále POHÁRU ČESKÉHO ROZHLASU ! Ziskem 6499 bodů porazila ZŠ Porubskou s 6262 body a třetí ZŠ Příbram s 6139 body. Přes 6000 bodů se ještě dokázaly dostat děvčata z Jablonce 6081 bodů.
V družstvu reprezentovaly – Jana Polášková, kapitánka,výška, dálka, 4x60m,,A“ Julie Michálková – 60m, výška, 4x60m,, A“, nejvíce bodující Karolína Mitanová – 60m, 600m, 4x60m,,A“, Jessica Ondrigová – 60m, dálka, 4x60m,,A“, Timea Zlatníková – míček, 4x60m,,B“, Adéla Müllerová – míček, 4x60m ,,B“, Simona Salingerová – 600m, Katka Mojžíšová – 600m, 4x60m,,B“, Lucie Prouzová – dálka, míček, Sára Lutonská – výška, 4x60m,,B“  a chyběla nám zraněná Ema Flajzarová, pro kterou ale máme medaili. Všem holkám gratulujeme.

..i s našim talismaním hrošíkem….

Radost i překvapení

Mladší i starší holky ve finále PČR na Kladně 6.6.2017

MMaS dorostu, juniorů a dospělých – Ostrava, 4.2.

První místa:
Muži 60m Stromšík Zdeněk 6.74 / trenér Jaroslav Vlček
Junioři 60m Jelínek Erik 7.07/ trenér Radek Hrabinec
60m př. Jelínek Erik 7.97
Juniorky 60m Kateřina Vávrová 7.61R/ 7.62F/ Jaroslav Vlček
200m Katka Vávrová 24.55
Juniorky 4x200m  Kolářová, Resslerová, Polášková, Vávrová  1:46.20
trenéři Vlček, Ressler
Juniorky výška Šárka Polášková 1.55 /trenér Ivan Ressler
Dorostenci  dálka Jakub Kunt 6.60 / trenér Jirka Brázdil

Druhá místa:
Juniorky  60m Štěpánka Kolářová 7.88/Jaroslav Vlček
200m Štěpánka Kolářová 25.52/Jaroslav Vlček
Dorostenci 60m př Nikolay Romanchenkov 8.33/Ivan Ressler
Junioři 4x200m  Vácha, Majerčák, Romanchenkov, Jelínek 1:32.17
trenéři:  Ressler,Vlček, Hrabinec
Dorostenci  výška  Jakub Kunt 1.82/  Jiří Brázdil
Dorostenky  koule  Blanka Tomášková  13.73/ Jan Horák

Třetí místa :
Junioři  200m Erik Jelínek 22.58/ Radek Hrabinec

Čtvrtá místa:
Dorostenci  200m  Jakub Majerčák  23.55/ Ivan Ressler
trojskok Jakub Kunt  13.06/ Jiří Brázdil
Pátá místa :  
Dorostenci     200m  Nikolay Romanchenkov 23.74/ Ivan Ressler
Junioři            200m  Jan Vácha / Jaroslav Vlček
Juniorky        60m př  9.61/ Ivan Ressler
trojskok Šárka Polášková  10.92/ Ivan Ressler
Šestá místa:
Dorostenky   800m Simona Vydržalová  2:37.70/Květoslav Tichavský, Jan Vávra
Sedmá místa:
Dorostenci     60m  Vít Jánoš  7.47/ Ivan Ressler
Juniorky       200m  Katka Resslerová 26.92 / Ivan Ressler
Osmá místa:
Dorostenci   1500m  Zajíc Tomáš 4:43.25/ Květoslav Tichavský, Jan Vávra

Všem závodníkům i trenérům gratulujeme.

MMaS družstev dorostu – postup do finále MČR družstev

Dorostenci postupují do finále MČR, které se koná 24.9. ve Vítkovicích. Dorostenky čekají, jestli Brno nebude startovat jen v kategorii juniorek, to by pak znamenalo také postup.
Kluci obsadili třetí místo po třech základních kolech a vybojovali bronz na MMaS. Gratulujeme. Podrobněji příště.

3.kolo žactva

23.6. se konalo 3.kolo družstev staršího žactva. Vyznačovalo se malou účastí závodníků všech družstev. Zvítězila děvčata Zlína a chlapci Uherského Hradiště. Naši žáci získali 189 bodů, Zlín 132, Kroměříž 82 a Valmez 59. Děvčata Zlína 254 bodů, Kroměříž 93, Valmez 86 a Hradiště 73 bodů.
Naši žáci se sešli v počtu jedenácti a děvčata pouze čtyři. Omlouvali se Blanka s Katkou, kvůli školní akci, nemocná byla posila ze Zlína Barča Habáňová, Kristýna Minaříková se neomluvila a některé další se bojí závodit? Anička Polášková a spol.
Nejlepší výkony:
60m: 7.61 Nikolay Romanchenkov,7.65 Vít Jánoš,  8.53 Aneta Miklášová
150m: 18.72 Vít Jánoš, 19.50 Dominik Dostálek
300m: Nikolay Romanchenkov 38.03, Vít Jánoš 40.65, Dominik Dostálek 41.94
1500m: Jakub Kaňovský 4:45.84, Matěj Mikulec 5:08.63
200mpř.: Jakub Kunt 32.30
výška: Jakub Kunt 163, Miklášová Aneta 135
dálka: Hájek David 5.19, Miklášová Aneta 4.93
koule: Hadaš Jaroslav 9.96, Klišíková Karolína 9.51
disk: Nikolay Romanchenkov 33.89, Klišíová Karolína 26.73
kladivo: Karolína Klišíková 42.53
oštěp: Kozumplík Adam 28.23
Závodníci dle získaných bodů ve třetím kole:
33 Nikolay Romanchenkov,29 Vít Jánoš, 25 Dominik Dostálek, 23 Jakub Kunt,
18 Jakub Kaňovský, 17 David Hájek, 10 Václav Janás, 9 Matěj Mikulec a Jarek Hadaš, 8 Bukvic Martin a Adam Kozumplík.
28 Klišíková Karolína, 26 Aneta Miklášová , 11 Beáta Sedláčková, 8 Natálie Hudcová
Závodníci podle získaných bodů po třech kolech:
87 Nikolay Romanchenkov, 66.75 Vít Jánoš, 53.75 David Hájek, 48.5 Dominik Dostálek, 43 Jakub Kunt, 37 Jakub Kaňovský, 28 Jakub Majerčák, 27 Patrik Pecha,
23.75 Jan Rolenc, 22 Mikulec Matěj, 16 Jaroslav Hadaš, 15 Martin Bukvic, 13 Jakub Franek a Adam Kozumplík, 12 Václav Janás, 11.5. Reňák Matěj, 9 Sečka Michal, 7.75
Jiří Dziacký, 7 Pipal Marek, 5.25 Martin Kubát a Šimon Kazda, 4.25 Martin Hubáček,
2.25 Tomáš Zábranský, 1 Roman Frolek, Josef Hromada, Petr Vojtek a Pavel Suchánek
68 Miklášová Aneta, 48 Tomášková Blanka, 43 Klišíková Karolína, 25 Polášková Kateřina, 23 Sedláčková Beáta, 22 Hudcová Nikol, 13 Habáňová Barbora, 7 Chovancová Simona, 4 Minaříková Kristýna a Galušková Tereza, 3 Popelková Karolína,
1 Ochranová Natálie

3. kolo žactva v Uherském Hradišti

ODJEZDY NA ZÁVODY

Družstvo dorostenek jede v sobotu 13. 9. do Třince, autobus odjíždí 6.15 od zimního stadionu. Jedeme společným autobusem se Zlínem. Budeme bojovat o postup do finále MČR.
Družstva žáků a žákyň odjíždí v neděli 14.9. do Šumperku. Z Veselí v 7 a 7.20 od zimního stadionu v UH. V Šumperku proběhne finále MMaS. Budeme bojovat o co nejlepší umístění. Dotazy na mob. 728312664 Horák.