Členové tréninkové skupiny Roberta Sklenáře

Trenér: Robert Sklenář

Specializace: oštěp, skoky, sprint

Svěřenci:

Martin Sklenář (1992)

Specializace: oštěp

OSOBNÍ REKORD

                          oštěp               72,44 m                  Kladno          2014

 Největší úspěchy:

1. místo           MČR dorostu          Ostrava          2009
1. místo           MČR juniorů           Tábor             2010
1. místo           MČR juniorů           Ostrava           2011
2. místo           MČR 22 let             Jablonec        2014

Lenka Brázdilová (1982)

Specializace: sprint, skoky

OSOBNÍ REKORDY

60m                             7,73 s              Praha                 2010
100m                           12,12 s             Třinec                2009
200m                           24,87 s             Přerov               2010
dálka                            579 cm            Tábor                 2008
                  trojskok                        12,42 m            Ostrava             2014
sprint. trojboj              2700 bodů           Přerov              2009

Největší úspěchy:

                   2. místo          MČR žen           trojskok                       2016
3. místo          MČR žen          štafeta 4 x 200 m        2004
                   4. místo          MČR žen          trojskok                        2014
5. místo          MČR žen          dálka                            2008
8. místo          MČR žen          60m                             2009
8. místo          MČR žen          60m                             2010
8. místo          MČR žen          trojskok                        2011
8. místo          MČR žen          trojskok                        2012

Magda Horká (1987)

Specializace: oštěp

OSOBNÍ REKORD

                oštěp 600 g          42,04 m             Uherské Hradiště          2009

Největší úspěchy:

1. místo               MMaS žen                  oštěp                     2009
                   1. místo               Akad. MČR žen         oštěp                     2009
1. místo               Akad. MČR žen         oštěp                     2012

Bohumír Brhel (1998)

Specializace: oštěp, kladivo

Adadm Kuchta (2000)

Specializace: oštěp

Tereza Řezníčková (2000)

Specializace: oštěp

Matěj Bárta (1999)

Specializace: oštěp

Ema Flajzarová (2004)

Specializace: oštěp, koule

Jaroslav Hadaš ml. (2000)

Specializace: koule

Adéla Müllerová (2004)

Specializace: oštěp

Timea Zlatníková (2004)

Specializace: oštěp

Print Friendly