Termínovka

TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

Duben

10.     Juniorský maraton /10×4,2km/                  Zlín

12.     Atletická středa + štafetový pohár-okres     Zlín

          Atletická středa Uherské Hradiště

19.     Atletická středa + 5 boj ml. žactva              Zlín

25.     1. kolo st. žactva družstev Z-KAS               Uherské Hradiště

         + KP st. žactva jednotlivců

26.     1. kolo ml. žactva družstev Z-KAS              Uherské Hradiště

         + KP ml. žactva jednotlivců

27.      Štafetový pohár 2017 – okresní kolo            Uherské Hradiště

29.      Hradišťské memoriály – 24. ročník             Uherské Hradiště

29.     Půlmaraton Komenského půlka                   Uherský Brod

Květen

1.     Slovácká hodinovka – 24. r.                           Uherské Hradiště

2.     MC Donalds cup                                          Uherské Hradiště

3.     MC Donalds cup                                          Uherské Hradiště

       2. kolo st. žactva družstev Z-KAS                  Zlín

4.     PČR                                                           Otrokovice

do 5. Okresní kola Odznaku všestranosti olympijských vítězů KM, UH, VS, ZL

        Okresní kola Štafetového poháru 2017 KM, VS

6.    Běh na 2 míle                                                Zlín

       Gigant – 1. kolo                                            Břeclav

7.    Sokol přebory                                                Uherské Hradiště

       Celostátní finále Juniorského maratonu 2017    Praha

9.     PR okresní kolo                                            Uherské Hradiště

10.    2. kolo ml. žactva družstev Z-KAS                 Zlín

         Olympiáda 1. stupně                                    Uherské Hradiště

         UZAVŘENÍ NOMINACE NA OLYMPIÁDU

11.     Čokoládová tretra                                          Uherské Hradiště

         Hry družebních měst Visegradské čtyřky

        atletika ml. žactvo                                          Otrokovice

do 12. PR okr. kolo KM, Valašské Meziříčí (VS)

13.    1. kolo I. ligy mužů a žen                               Olomouc

1.      kolo II. ligy mužů a žen                                  Uherské Hradiště

14.     DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AC – den dětí     Uherské Hradiště

16.     Přebory ZŠ a MŠ Palackého nám.                 Uherské Hradiště

         I. kolo přípravek                                            Uherské Hradiště

        Čokoládová tretra                                          Zlín

17.     Pohár rozhlasu – krajské finále                      Uherské Hradiště

18.     Štafetový pohár 2017 – krajské finále             Uherské Hradiště

20.     Agrofert DEZA /10km okolo komína/              Val. Meziříčí

Zlínská lesní hodinovka                                 Zlín

21.     Gigant – 2. kolo                                            Vítkovice

24.     3. kolo ml. žactva družstev Z-KAS                   Zlín

         Čokoládová tretra                                           Otrokovice

25.     3. kolo st. žactva družstev Z-KAS                   Uherské Hradiště

26.     Přebory dětských domovů                              Uherské Hradiště

27.     GOLD MITING-HARMONY – chůze 10 km        Luhačovice

27.     ENERVIT Valašský Hrb /55-30-20-10km/          Solanec pod Soláněm

29.     Sportovní den – Státní zastupitelství                 Uherské Hradiště

30.     Sportovní den – Státní zastupitelství                 Uherské Hradiště

31.      Žákovský čtyřboj                                            Zlín

Červen

1.     Republikové finále Štafetového poháru 2017         Čáslav

3.     Festivalového půlmaratón – 2.ročník                     Zlín

Běh na 2 míle                                                     Zlín

2.     kolo I. ligy mužů a žen                                        Třinec

kolo II. ligy mužů a žen                                       Hodonín

4.     MMaS – SŽ – jednotlivci                                      Znojmo

6.     Celostátní fin. Poháru rozhlasu s ČS                    Kladno

        Olympiáda MŠ – mezinárodní závody                  Uherské Hradiště

7.     Přebor I. ZŠ v atletice                                         Zlín

do 9. Krajská kola Odznaku všestranosti olympijských vítězů KM, UH, VS, ZL

10.     Agrofert FATRA RUN /10km/                              Napajedla

13.     II. kolo přípravek                                                Uherské Hradiště

14.     4. kolo st. žactva družstev Z-KAS                       Zlín

15.     4. kolo ml. žactva družstev Z-KAS                      Uherské Hradiště

17.     MMaS jednotlivci – M,Ž, D,,J                              Vítkovice

17.     Běh o pohár města Kunovice a EPS /6,8 a 3,4km/ Kunovice

21.     Běh Olympijského dne                                        Zlín

         Přebor Gymnázia TGM v atletice                          Zlín

         III. kolo přípravek                                                 Uherské Hradiště

24.     Olympiáda dětí a mládeže                                   Brno

Červenec

1.     3. kolo I. ligy mužů a žen                                      Uherské Hradiště

3.     kolo II. ligy mužů a žen                                         Břeclav

        Běh na 2 míle                                                      Zlín

Srpen

4.     Hasiči-KP ???                                                     Uherské Hradiště

5.     Běh na 2 míle                                                      Zlín

13.    Slopenská desítka                                              Slopné u Luhačovic

16.    Atletická středa                                                  Uherské Hradiště

19.    Mezinárodní mítink ,,Zlín 2017,,                            Zlín

23.    Atletická středa                                                  Uherské Hradiště

26.    4. kolo I. ligy mužů a žen                                    Břeclav

27.    4. kolo II. ligy mužů a žen                                   Břeclav

Září

2.      Běh na 2 míle                                                     Zlín

8.      Strojařská desítka                                               Zlín

8.–9.  Cel. fin. Odzn. všestranosti olympijských vítězů    Praha

9.      Kovovýroba Hofman – firemní akce                       Uherské Hradiště

14.     Okresní kolo CORNY                                         Uherské Hradiště

15.     Olympiáda speciálních škol                                Uherské Hradiště

16.     Gigant – 3. kolo                                                 Olomouc

17.     MMaS -finale – SŽ – družstev                             Šumperk

20.    IV. kolo přípravek                                                Uherské Hradiště

21.     Krajské kolo CORNY                                         Uherské Hradiště

do 22. Okresní kola CORNY KM, VS, ZL

27.     O pohár starosty města – 16. r                           Uherské Hradiště

28.     Burčákové trojboje – 13. ročník                           Uherské Hradiště

28.     Mezikrajové utkání – ml. žactvo

Říjen

1.      MMaS – finale – MLŽ –jednotlivci                           Hranice

4.      Běh žactva                                                         Trnava u Zlína

7.      Běh na 2 míle                                                     Zlín

8.      Slovácký běh – 60 r.                                            Uherské Hradiště

8.      MMaS – finale – MLŽ – družstva                          Vítkovice

10.    Celostátní finále CORNY                                      ???

15.    Běh Zlínem ,,Přes Valašské Kotáry,,                     Zlín

Listopad

4.     Memoriál MUDr. Podmolíka – půlmaraton              Otrokovice

        Běh na 2 míle                                                      Zlín

Prosinec

2.     Běh na 2 míle                                                      Zlín

6.     Mikulášská laťka /tělocvična ZŠ/                           Zlín

9.     Mikulášský běh                                                    Zlín

9.     SŽ – mezikrajové utkání                                        Praha

15.    Halové závody přípravka, MLŽ, SŽ                          Uherské Hradiště

26.    Štěpánský běh                                                     Zlín

31.    Silvestrovský běh                                                  Zlín

Print Friendly